Kapı Yayınları

Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem - Kemal Sayar

Psikoloji

“Kitapta zaman zaman bir sohbet edası ile sizinle konuşuyorum, zaman zaman da bilmişlik taslıyor, derin mevzulara giriyorum. Bazen aradan çekiliyor ve o konuda düşünmüş ve hissetmiş yazarlara, şairlere kulak veriyorum. Bazen de kendimi tutamayıp meşk ediyor, içimdeki şairi serbest bırakıyorum. Bazen psikiyatrist konuşuyor satırlarda, bazen şair, bazen varlığın heybeti karşısında büyülenmiş bir şaşkın. Üçünü de birleştiren bir şey varsa, samimi bir umut üzere var olmaları. Elimin erdiği, sözümün yettiğince daha iyi bir dünyanın inşasına katkıda bulunmak istiyorum. Dilerim ki bugün söylediğimiz güzel söz, yarın bize tanıklık etsin.”
Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem, yaralı ruhlara şifa verecek bir güzel sözler atlası.

 

İncinmiş ve yaralı kalplere yol haritası çizen Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem kitabı, okurlarını iç dünyalarına doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Kemal Sayar, tabir yerindeyse, çok satan kitabında okurlarıyla hasbihal ediyor. Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem kitabını okuyanlar kendilerini bir anda terapi seansında bulurken bir anda da sohbete şairlerin konuk olduğunu hissedecektir. Kemal Sayar’ın kırık kalplere ve yaralı ruhlara şifa verecek kitabını uygun fiyat seçeneğiyle hemen satın alın.

ISBN:9786257706414
Barkod:9786257706414
Sayfa:326
Cilt:Karton
Boyut:13,5 X 19,5
İlk Basım:04.Haz.2021
Son Basım:17.Tem.2023

2004 yılında kurulan Kapı Yayınları, Şark medeniyetinin ışığını, rengini, doğru bir şekilde sunmak, modern insanı gelenekle buluşturmak, Doğu ve Batı kültürlerini birbirine anlatabilmek için yola çıktı.

Biz Takip Edin